Contact

Contactgegevens V.V. Blauw-Wit ’81

Sportpark De Moer

Middelstraat 32
5176 NK De Moer
Telefoon: 013-5159225
info@blauwwit81.nl 

Rabobank: NL54RABO0129708259
KvK : 40271803
BTW nr. : NL804633915B01

Bestuur V.V. Blauw-Wit ’81

Algemeen: bestuur@blauwwit81.nl

Voorzitter

Peter Jansen
Mobiel: 06-53757562
E-mail: Voorzitter@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Dagelijks bestuur en aanspreekpunt commissies

Secretaris

Anton Beerens
Mobiel: 06-10792323
E-mail: Secretaris@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Dagelijks bestuur en aanspreekpunt commissies

Penningmeester

Martijn Claassen
E-mail: Penningmeester@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Financiën

Bestuurslid

Berry Verheijden
Telefoon: 06-51929488
Actiegebieden: Dagelijks bestuur, administratie en KNVB

Bestuurslid

Ad van Beek
Actiegebieden: Onderhoud en velden

Emailadressen

Algemeen

Algemeen info@blauwwit81.nl

Bestuur

Bestuur bestuur@blauwwit81.nl 
Voorzitter voorzitter@blauwwit81.nl
Secretaris secretaris@blauwwit81.nl
Penningmeester penningmeester@blauwwit81.nl

Wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretaris Junioren wsj@blauwwit81.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren wss@blauwwit81.nl

Commissies

Activiteiten Commissie ac@blauwwit81.nl
Bouw Commissie bc@blauwwit81.nl
Communicatie Commissie cc@blauwwit81.nl
Jeugd Commissie jc@blauwwit81.nl
Kantine Commissie kc@blauwwit81.nl
Mini Voetbal Toernooi / Hemelvaartstoernooi minivoetbaltoernooi@blauwwit81.nl
Moers Pinksterweekend organisatie@moerspinksterweekend.nl
Sponsor Commissie sc@blauwwit81.nl
Technische Commissie tc@blauwwit81.nl
Toernooi Commissie toernooicommissie@blauwwit81.nl

Overig

Privacy / AVG privacy@blauwwit81.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@blauwwit81.nl
Fysiotherapeut fysio@blauwwit81.nl
Vertrouwenspersonen: Trudy Verkleij en Jaceline Claassen vertrouwenspersoon@blauwwit81.nl
Webmaster webmaster@blauwwit81.nl