Jeugdcommissie neemt afscheid van twee trouwe leden

Jeugdcommissie neemt afscheid van twee trouwe leden
22-06-2022 Berry
Maandagavond 20-6 was een bijzondere avond voor twee leden van de Jeugdcommissie. Ankie Rooijackers en Jolanda Rijken namen na ruim vijf jaar trouwe dienst afscheid van deze commissie. Beide dames hebben zich al die jaren enorm ingezet voor de jeugd van Blauw-Wit en jaarlijks heel wat mooie activiteiten en evenementen georganiseerd. De Jeugdcommissie liet het afscheid uiteraard niet ongemerkt voorbij gaan en had een leuke verrassing voor deze twee kanjers in petto.
Met mooie woorden, prachtige bloemen en een leuke attentie werden de dames tijdens hun laatste vergadering in het zonnetje gezet. Ankie en Jolanda, onwijs bedankt voor jullie enorme betrokkenheid en inzet voor de Jeugdcommissie! De bloemen en de attenties zijn meer dan verdiend en jullie van harte gegund! ??
Het afscheid van de Jeugdcommissie is gelukkig geen afscheid van Blauw-Wit, want beide dames blijven verbonden aan onze club en zullen zich op andere vlakken en/of in andere commissies blijven inzetten voor onze club ??