GELUKKIG NIEUWJAAR!

GELUKKIG NIEUWJAAR!
03-01-2022 Anton Beerens
Het bestuur van v.v. Blauw-Wit ’81 wenst alle leden, ouders van leden, vrijwilligers, supporters en sponsoren een heel GELUKKIG NIEUWJAAR! ?
Samen gaan we voor een gezond, gelukkig, succesvol en sportief 2022!
Helaas voorlopig nog geen wedstrijden en ook de traditionele nieuwjaarsreceptie kan wederom niet doorgaan. Wij hopen van harte dat onze uitgestelde jubileumviering in 2022 wΓ©l kan doorgaan, want we zijn onderhand wel toe aan een gezellig feestje.
Het bestuur is buitengewoon dankbaar voor de steun van al onze vrijwilligers en sponsoren, die er mede voor zorgdragen, dat onze vereniging tijdens deze lastige periode toch door kan gaan. Laten we met z’n allen hopen dat we snel de sportieve draad weer op kunnen pakken in 2022.
Bestuur v.v. Blauw-Wit ’81