Moers Pinksterweekend 8 juni 2019 


MPW website


Hemelvaartstoernooi 30 mei 2019 

Klik hier voor meer informatie

Foto album 




Sponsor 


zondag, 26 aug 2018 Aanvang 13:00 

Blauw Wit '81
Verslagen
-
RSV


Officieel leerbedrijf
Bij de technische commissie kunje terecht voor meer informatie (tc@blauwwit81.nl)


Cruijfiaans 

"Ik ben er niet zomaar, op mijn zeventiende, als uit de lucht gevallen, ingekomen. Ik was er al vanaf mijn veertiende. Ik pikte toen al de brommers van de jongens uit het eerste elftal. Ik keek niet tegen hen op, ik wist gewoon dat ik er bij moest horen, vroeg of laat."
Blauw Wit '81
Club gegevens

Algemene informatie


Sportpark De Moer
Middelstraat 32
5176 NK de Moer
Telefoon: 013-5159225

Rabobank: NL54RABO0129708259
KvK : 40271803
BTW nr : NL804633915B01


Club kleuren
Blauwe shirts, witte broeken, blauwe sokken.

Contributie
Team Contributie
Senioren € 169,20
O19 € 141,80
O17 € 133,70
O15 € 125,60
O13 € 117,50
O11 € 109,40
O9 € 101,30
Mini's € 60,80
Rustende lid actief € 21,00
Rustende lid niet actief € 46,00
Donateur € 34,00
Prijzen onder voorbehoud
Half seizoen is halve prijs contributie
Email adressen
Algemeen info@blauwwit81.nl
Voorzitter Voorzitter@blauwwit81.nl
Secretaris Secretaris@blauwwit81.nl
Penningmeester Penningmeester@blauwwit81.nl
WedstrijdSecretaris Junioren wsj@blauwwit81.nl
WedstrijdSecretaris Senioren wss@blauwwit81.nl
Leden Administratie LedenAdministratie@blauwwit81.nl
Clubblad Clubblad@blauwwit81.nl
Communicatie Commissie cc@blauwwit81.nl
Sponsor Commissie sc@blauwwit81.nl
Moers Pinkster Weekend website www.Moerspinksterweekend.nl
Moers Pinkster Weekend email PR@Moerspinksterweekend.nl
Mini Voetbal Toernooi MiniVoetbalToernooi@blauwwit81.nl
Toernooi Commissie ToernooiCommissie@blauwwit81.nl
Jeugd Commissie jc@blauwwit81.nl
Technische Commissie tc@blauwwit81.nl
Activiteiten Commissie ac@blauwwit81.nl
KantineCommissie kc@blauwwit81.nl
Bouw Commissie bc@blauwwit81.nl
Webmaster webmaster@blauwwit81.nl
Vertrouwenspersoon: Trudy Verkleij en Jaceline Claassen vertrouwenspersoon@blauwwit81.nl

Sportpark De Moer