Moers Pinksterweekend 8 juni 2019 


MPW website


Hemelvaartstoernooi 30 mei 2019 

Klik hier voor meer informatie

Foto album 




Sponsor 


zondag, 16 dec 2018 Aanvang 14:30 

Blauw Wit '81
Verslagen
-
DIA


Officieel leerbedrijf
Bij de technische commissie kunje terecht voor meer informatie (tc@blauwwit81.nl)


Cruijfiaans 

"Uitersten, daar hou ik niet van. Elk uiterste is iets waanzinnigs."
Blauw Wit '81
Club gegevens

Algemene informatie


Sportpark De Moer
Middelstraat 32
5176 NK de Moer
Telefoon: 013-5159225

Rabobank: NL54RABO0129708259
KvK : 40271803
BTW nr : NL804633915B01


Club kleuren
Blauwe shirts, witte broeken, blauwe sokken.

Contributie
Team Contributie
Senioren € 173,10
O19 € 145,10
O17 € 136,80
O15 € 128,50
O13 € 120,20
O11 € 111,90
O9 € 103,60
Mini's € 62,20
Rustende lid actief € 21,50
Rustende lid niet actief € 47,00
Donateur € 34,50
Prijzen onder voorbehoud
Half seizoen is halve prijs contributie
Email adressen
Algemeen info@blauwwit81.nl
Voorzitter Voorzitter@blauwwit81.nl
Secretaris Secretaris@blauwwit81.nl
Penningmeester Penningmeester@blauwwit81.nl
WedstrijdSecretaris Junioren wsj@blauwwit81.nl
WedstrijdSecretaris Senioren wss@blauwwit81.nl
Leden Administratie LedenAdministratie@blauwwit81.nl
Clubblad Clubblad@blauwwit81.nl
Communicatie Commissie cc@blauwwit81.nl
Sponsor Commissie sc@blauwwit81.nl
Moers Pinkster Weekend website www.Moerspinksterweekend.nl
Moers Pinkster Weekend email PR@Moerspinksterweekend.nl
Mini Voetbal Toernooi MiniVoetbalToernooi@blauwwit81.nl
Toernooi Commissie ToernooiCommissie@blauwwit81.nl
Jeugd Commissie jc@blauwwit81.nl
Technische Commissie tc@blauwwit81.nl
Activiteiten Commissie ac@blauwwit81.nl
KantineCommissie kc@blauwwit81.nl
Bouw Commissie bc@blauwwit81.nl
Webmaster webmaster@blauwwit81.nl
Vertrouwenspersoon: Trudy Verkleij en Jaceline Claassen vertrouwenspersoon@blauwwit81.nl

Sportpark De Moer