Moers Pinksterweekend 8 juni 2019 


MPW website


Hemelvaartstoernooi 30 mei 2019 

Klik hier voor meer informatie

Foto album 




Hoofdsponsor 


zondag, 24 feb 2019 Aanvang 14:30 

Blauw Wit '81
Verslagen
-
Dussense Boys


Officieel leerbedrijf
Bij de technische commissie kunje terecht voor meer informatie (tc@blauwwit81.nl)


Cruijfiaans 

"Uitersten, daar hou ik niet van. Elk uiterste is iets waanzinnigs."
Blauw Wit '81
Bestuur
Bestuur
Bestuur


Algemene email: Bestuur@blauwwit81.nl
Voorzitter
Peter Jansen
Mobiel: 06-53757562
E-mail: Voorzitter@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Dagelijks bestuur en aanspreekpunt Jeugd commissie


Secretaris
Anton Beerens
Mobiel: 06-10792323
E-mail: Secretaris@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Dagelijks bestuur en aanspreekpunt Bouw commissie en Communicatie commissie

Penningmeester
Martijn Claassen
Mobiel: 06-25457559
E-mail: Penningmeester@blauwwit81.nl
Actiegebieden: Financiën



Bestuurslid
Berry Verheijden
Telefoon: 06-51929488
Actiegebieden: Administratie en KNVB 



Bestuurslid
Ad van Beek
Actiegebieden: Onderhoud en velden




Overige functies

Wedstrijd secretaris senioren
Berry Verheijden
Mobiel: 06-51929488
E-mail: WedstrijdSecretaris-Senioren@Blauwwit81.nl



Wedstrijd secretaris junioren
Jeanne Schoenmakers
Telefoon: 
E-mail: WedstrijdSecretaris-Junioren@Blauwwit81.nl



Leden adminstratie
Berry Verheijden
Tel: 06-51929488
E-mail: LedenAdministratie@Blauwwit81.nl


Website
Anton Beerens
Mobiel: 06-10792323
E-mail: Webmaster@blauwwit81.nl

Clubblad
Berry Verheijden
Tel: 06-51929488
E-mail: Clubblad@Blauwwit81.nl